Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] mecz 136 produkty.
OEM Panel akustyczny dźwiękoszczelny Panele izolacyjne akustyczne z włókien poliestrowych PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 2420 * 1220 * 9/12 mm, rozmiar niestandardowy |
| Kolor: | 36 opcji |
Wyrzeźbione PET Panele akustyczne zależne od hałasu Panele izolacyjne dźwiękowe z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
Panele akustyczne kwadratowe biurowe Panele ścienne z włókien poliestrowych 3D
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Nowoczesny projekt Panele akustyczne dźwiękoszczelne Panele ścienne z włókien poliestrowych Panele ścienne z PET Panele slatowe 90% Redukcja hałasu
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Praca: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Sprzęt do wypełniania urządzeń elektrycznych i elektronicznych
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Praca: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
9mm PET Panele ścienne dźwiękoodporne Panele akustyczne z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/klasa a |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
Płyty akustyczne z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty akustyczne z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Współczesne PET kwadratowe panele akustyczne płyty pochłaniające dźwięk z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty akustyczne owinięte z włókna szklanych poliestrowego
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |


