Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] mecz 136 produkty.
Nowoczesny PET dźwiękoszczelny 3D akustyczny panel ścienny z artystycznymi kształtami
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty ścienne akustyczne 3D dźwiękoodporne tkanina owinięta płytą absorbującą dźwięk z włókien szklanych
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Specjalistyczny panel ścienny drewniany z płytami ściennymi
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do Ofiice Home Wall |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+włókno poliestrowe |
| Materiał fornirowy: | Drewno techniczne |
Płyty ścienne z filtru tkaniny ognioodporne Płyty ścienne akustyczne
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Miękkie dekoracyjne akustyczne panele dźwiękowe szlachetne tkaniny owinięte panele ścienne do kontroli hałasu
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Karty światowe z poliestru
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Niestandardowe akustyczne panele poliestrowe w zastosowaniach mieszkalnych
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Instalacja: | Klej |
| Aplikacje mieszkaniowe: | Panele te idealnie nadają się do kina domowego, salonów lub domowych biur, gdzie ważna jest zarówno |
Wielofunkcyjne kolorowe sześciokątne panele absorbujące dźwięk PET Panele ścienne akustyczne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Kino Hotele Tkaniny Owinięte Panele Włóknoszklane Dźwiękoodporne Dekoracyjne Panele ścienne Akustyczne
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
PET Akustyczne Panele Anulujące Hałas Panele ścienne Absorpcji Dźwięku Felt 1650gsm 1800gsm
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |


