Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ pet acoustic panel for home theater ] mecz 279 produkty.
Dźwiękoodświetlenie Dąb Akustyczne Panele Dekoracja ściana Wnętrze Z Współczynnikiem Absorpcji Dźwięku 0,86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Drewniany akustyczny MDF kompozytowy Akupanel Dekoracja wnętrz Panel akustyczny
| Nazwa produktu: | Panel akustyczny z listew drewnianych do ścian wewnętrznych |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Grubość: | 21mm, inna grubość |
Rodzaj drewnianej płyty dźwiękochłonnej, dostępnej w wielu rozmiarach do personalizacji i o doskonałym efekcie pochłaniania dźwięku
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Rozmiar: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Ulepszanie Projektów Domowych / Sala Konferencyjna / Wyciszenie Teatru Akupanel Drewniane Panele Akustyczne
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Nowoczesny akustyczny drewniany paneł okładkowy Akupanel PET
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Chiny Standardowa Fabryka Rozsądna Cena Drewniane Akustyczne Panele ścienne
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Akustyczny panel drewniany ściana PVC finery MDF PET dźwiękoszczelny laminowany do salonu salonu i studia
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Oferty B2B Ekskluzywne PVC Drewniane Akupanel Akustyczne Panele ścienne Klasa E0 Ochrona środowiska Dźwiękoszczelność
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Panele ścienne drewniane sześciokątne o grubości 21 mm, panel akustyczny, drewno, akupanel na ścianę i sufit
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Drewniana siatka Akupanel Autentyczna drewniana foliara wykończenia Dekoracja wnętrz Panel ścienny
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Wielkość: | 2400 * 605 mm, inny rozmiar |
| Gęstość: | 21/11/13 mm/dostosowane |


