Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ pet acoustic panel for home theater ] mecz 279 produkty.
Zwiększona jasność mowy 2025 Silna odporność na płomień Odporność na ogień Krótszy czas odbicia
| Efekt izolacji cieplnej: | Świetnie. |
|---|---|
| Stabilność wymiarowa: | Dobra stabilność fizyczna |
| Rozmiar standardowy: | 2420 * 1220 * 9/12 mm, rozmiar niestandardowy |
21mm Fabryczny bezpośredni akupaneł i PET Filtr wspierający MDF Płytka akustyczna drewniana do dekoracji ścian
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
21 mm Akupanel Moderne drewno Akustyczny panel MDF dźwiękoszczelny Hotele Salony Panel ścienny
| Kolor: | Orzech/Dąb/Inne |
|---|---|
| Wielkość: | 2400 mm x 605 mm / Dostosuj |
| Gęstość: | 21 mm/11 mm/13 mm |
Pokój spotkań Drzewo Akupanel Orzechowy Dąb Finery Farbowe Dźwiękoabsorbujące Panele drewniane
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kształt: | prostokąt |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Nowoczesne wnętrza akustyczne Panele ścienne Akupanel Panele ścienne przeciwdźwiękowe dla hoteli
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 * 605 mm, inny rozmiar |
PET drewniane płyty akupanelowe dźwiękoszczelne panele ścienne akustyczne do dekoracji sypialni
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płyty ścienne drewniane Akupanel Akustyczne Płyty ścienne drewniane do absorpcji dźwięku
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płyty ścienne dźwiękoodporne z włókien poliestrowych Płyty ścienne z drewna Płyty akustyczne do dekoracji wnętrza
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Płyty ścienne dźwiękoszczelne z włókien poliestrowych Płyty dźwiękowe z drewna do dekoracji wnętrz
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Natural Bamboo Wood Akupanel Acoustic Wall Panels Building Materials Custom
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |


