Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ pet acoustic panel for home theater ] mecz 279 produkty.
Akupanel Niestandardowe drewniane panele izolacyjne bez wysiłku do optymalnej redukcji hałasu
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płyty ścienne z drewna szybka instalacja
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płyty drewniane akustyczne izolacja akustyczna
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Płyty dźwiękoodpuszczalne do dekoracji salonu DIY
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Płyty ścienne z dębowego drewna akustycznego, dźwiękoszczelnego, dla sali konferencyjnej
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Drewniane panele dźwiękochłonne, które mogą być używane zarówno w sypialni, jak i w salonie
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |
drewniany paneł dźwiękoszczelny wykonany z włókien poliestrowych i desek drewnianych, o działaniu dźwiękoszczelnym przekraczającym 90%.
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |
Drzewa Finish Veneer Isolacja dźwiękowa Wnętrze Nowy projekt Płyty Płyty ścienne Płyty akustyczne
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Zastosowanie: | ściana wewnętrzna |
| Gęstość: | 21/11/13 mm/dostosowane |
Bezpieczna, przyjazna dla środowiska, poziom ochrony środowiska E1 PET, płytka wchłaniająca dźwięk dla zdrowia i dobrostanu
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Płyty ścienne z drewna z akustycznym dźwiękiem z dostosowaną grubością i ochroną środowiska klasy E0
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |


