Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ pet acoustic panel for home theater ] mecz 279 produkty.
Akupanel Łatwo instalować dźwiękoszczelne drewniane panele dostosowane do potrzeb akustycznych
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Akupanel Dźwiękoszczelne drewniane panele ścienne Łatwe w instalacji Niestandardowe opcje akustyczne
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płyty ścienne akustyczne z naturalnego drewna w dużej ilości B2B, klasa E0, panel Akupanel, dźwiękoszczelność, współczynnik pochłaniania dźwięku 0,86-0,95
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Akustyczne drewniane panele sztabkowe Custom Slat Spacing NRC>0.85 for Boutique Offices Statement Home Walls Easy DIY Installacja
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Stopień E0\E1 |
| Rozmiar: | 2400/2700/3000 x 600 mm / Dostosowane |
Sprzedaż hurtowa w konkurencyjnej cenie Akupanel Wooden Veneer MDF pokryty PET Wooden Slat Acoustic Panels
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Certyfikacja SGS MDF Akustyczny Panel Dźwiękowy ścienny Dźwiękoodświetlenie dla domowej sali konferencyjnej
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |
Ekologiczny Acupanel Slat Wall Soundproof Veneer Wood Slat Acoustic Wall Panels
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Polyester Akustyczne Dekoracyjne Panele ścienne Absorpcja dźwięku Panele dźwiękowe sześciokątne
| Instalacja: | Klej |
|---|---|
| Gęstość: | 9/12 mm |
| Kształt: | Sześciokątny / okrągły / dostosowany |
Innowacyjne naturalne 11 mm akustyczne płyty ścienne z drewna
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Przestrzenie handlowe Płytki ścienne drewniane akustyczne Izolacja akustyczna
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Łatwa instalacja: | Lekki system kompilacji i przyjazny dla użytkownika system instalacji |
| Kategoria produktu: | akupanel |


