Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ square acoustic panels custom ] mecz 142 produkty.
9mm 12mm Akustyczne płyty z PET Filc Isolacja dźwiękowa Dekoracja ściana Płata do nagrywania
| nazwisko: | Panel ścienny PET wchłaniający dźwięk |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Panel akustyczny z tkaniny o wysokiej gęstości Panel dekoracyjny do pochłaniania dźwięku do teatru w pokoju KTV
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
25mm Włókno szklane Strop montażowy Panele akustyczne Filtr chmury zawieszone Baffle dźwiękowe
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
DIY Dekoracja ścian z włókien poliestrowych
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Wysoki NRC ≥ 0,85 Panel akustyczny z poliestru do redukcji hałasu E1
| Rozmiar: | 2420*1220 mm |
|---|---|
| Grubość: | 9/12/15 mm |
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
Panel ścienny owinięty tkaniną Płyty akustyczne z włókna szklane do profesjonalnych rozwiązań kontroli dźwięku
| Tworzywo: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200 * 600 mm, 600 * 300 mm lub inny rozmiar |
| grubość: | 25/50mm, inna grubość |
Wnętrze ściany tkanina akustyczna panel błonnik szklany dekoracyjne dźwięk absorbujące panele
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Ekologiczna tkanina Panel akustyczny Tkanina poliestrowa włókna szklane wełna Do sali konferencyjnej
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Producent na zamówienie Akustyczny panel z tkaniny, wełna poliestrowa, panele dźwiękochłonne do siłowni
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Płyty izolacyjne dźwiękowe mieszkalne
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |


