Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ square acoustic panels custom ] mecz 142 produkty.
Kolorowe płaskie, dźwiękoodporne panele akustyczne PET, ognioodporne, panele dźwiękoodporne dla studio
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Artystyczny płytek akustyczny z włókien poliestrowych PET 1650 gm 1800 gm
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Heksagonowe kolorowe akustyczne panele PET Izolacja drewniana Płyty dźwiękowe dla sufitu
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Panel akustyczny dźwięku hotelowego współczesnego
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty akustyczne PET 9mm akustyczny heksagon do pokrycia ścian i dekoracji
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Opcje dekoracyjne: | Bogata i kolorowa tkanina dekoracyjna o różnych kolorach do wyboru |
Zaawansowana inżynieria Panele akustyczne z drewnianych łupków
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny Kolor Drewna |
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
Wysokiej gęstości panele akustyczne dźwiękoszczelne filtry stylowe wzory projektowe płomień odporny dekoracja ścian
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | Wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Wielkość: | 2420*1220/1200*600 mm, inny rozmiar |
9mm Eco Friendly PET Panel akustyczny z włókien poliestrowych do biura
| nazwisko: | Panel ścienny PET wchłaniający dźwięk |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Wybierz z naszej tabeli kolorów |
Home Theater Panel akustyczny z tkaniny 25mm / 50mm Panel akustyczny pokryty tkaniną
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Płyty akustyczne owinięte z włókna szklanych poliestrowego
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |


