Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ square acoustic panels custom ] mecz 142 produkty.
Dostosowalne panele akustyczne doskonałe dla tkanin i drewna
| Elastyczność: | A |
|---|---|
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
| Tworzywo: | PET+MDF |
Stwórz unikalne środowisko dźwiękowe
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels Noise Absorption for Stylish Interiors
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |
Niestandardowy panel akustyczny idealnie dostosowany do indywidualnej przestrzeni i wymagań akustycznych
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Akustyczna PET Panel ścienny absorbujący dźwięk Panel akustyczny izolacyjny
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Dostosowalny rozmiar i materiał Panel akustyczny dźwięku dla optymalnej wydajności akustycznej w środowiskach profesjonalnych
| Elastyczność: | A |
|---|---|
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
| Tworzywo: | PET+MDF |
Doskonalenie idealnego dźwięku akustyczny panel dla profesjonalnych studiów nagraniowych i przestrzeni występów
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Ekologicznie przyjazny, nieszkodliwy panel akustyczny do kina domowego, wzmocniony wchłanianie dźwięku niskiej częstotliwości, grubość 50 mm
| Elasticity: | Good elasticity |
|---|---|
| Density: | 30 kg/m3 |
| Mdf Thickness: | normal is 12mm accept customization |
Zastosowalny dźwięk Panel akustyczny dla centrów handlowych Stwórz komfortową atmosferę Zmniejsz zakłócenia dźwiękowe
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Panel akustyczny owinięty tkaniną z włókna szklanego KDL-FW001 1200x600mm Wysoki współczynnik NRC 0.95 Klasa E1 Klasa A1 Odporność ogniowa do biura i sali konferencyjnej
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
|---|---|
| Tworzywo: | Włókno szklane |
| Rozmiar panelu: | 1200/600*600 mm, inny rozmiar |


