Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ polyester square sound panels ] mecz 115 produkty.
Płyty ścienne z drewna akustycznego prostokątnego 25 mm z ochroną środowiska E1
| Usługa: | OEM/ODM |
|---|---|
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
| Tkanina trudnopalna: | Brak/B1 |
Niestandardowe płyty akustyczne owinięte tkaniną 1200x600mm Wchłanianie dźwięku
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
|---|---|
| Funkcja: | Wysoka absorpcja dźwięku |
| Opcje pokrowca z tkaniny: | 36 |
Dźwiękoodchłaniająca płyta z włókien poliestrowych A1 / B1
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
100% PET Panel Akustyczny Wydajność pokrycia Panel Akustyczny Filtowy Rozmiar Niestandardowy Kolor
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Wysokiej gęstości panele akustyczne dźwiękoszczelne filtry stylowe wzory projektowe płomień odporny dekoracja ścian
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | Wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Wielkość: | 2420*1220/1200*600 mm, inny rozmiar |
Panel akustyczny owinięty tkaniną z włókna szklanego KDL-FW001 1200x600mm Wysoki współczynnik NRC 0.95 Klasa E1 Klasa A1 Odporność ogniowa do biura i sali konferencyjnej
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
|---|---|
| Tworzywo: | Włókno szklane |
| Rozmiar panelu: | 1200/600*600 mm, inny rozmiar |
DIY prostokąt i sześciokąt akustyczny panel ściany do dekoracji domu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Płyty akustyczne PET 9mm akustyczny heksagon do pokrycia ścian i dekoracji
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Opcje dekoracyjne: | Bogata i kolorowa tkanina dekoracyjna o różnych kolorach do wyboru |
Płyty z tkaniny wchłaniającej dźwięk w kinie Płyty z tkaniny wchłaniającej dźwięk w ścianach Płyty dekoracyjne przeciwdźwiękowe
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Panel akustyczny z tkaniny o wysokiej gęstości Panel dekoracyjny do pochłaniania dźwięku do teatru w pokoju KTV
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |


