Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ polyester square sound panels ] mecz 115 produkty.
Panele akustyczne PET Dekoracyjne izolacje akustyczne Panele ścienne absorpcyjne dźwięku
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty akustyczne owinięte z włókna szklanych poliestrowego
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Płytka akustyczna z tkaniny z absorpcją dźwięku dla ścian Płyty metalowe Certyfikacja ROHS ISO
| Środowiskowe: | Klasa E1 |
|---|---|
| Funkcja: | Wysoka absorpcja dźwięku |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
PET Akustyczne Panele Anulujące Hałas Panele ścienne Absorpcji Dźwięku Felt 1650gsm 1800gsm
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Nowoczesne płyty ścienne z akustycznego filtru PET Absorpcja dźwięku do projektowania wnętrz
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Heksagonowe kolorowe akustyczne panele PET Izolacja drewniana Płyty dźwiękowe dla sufitu
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Akustyczna PET Panel ścienny absorbujący dźwięk Panel akustyczny izolacyjny
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Hurtowy dostawca sześciokątnych płyt PET pochłaniających dźwięk
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Doskonała izolacja termiczna 9 mm akustyczny panel z filcu zwierzęcego 1-3 kg na metr kwadratowy
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Efekt izolacji cieplnej: | Świetnie. |
| Rozmiar standardowy: | 2420 * 1220 * 9/12 mm, rozmiar niestandardowy |
Nowoczesny PET dźwiękoszczelny 3D akustyczny panel ścienny z artystycznymi kształtami
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |


