Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ polyester square sound panels ] mecz 115 produkty.
Płyty akustyczne PET ścienne wysokiej gęstości Płyty tłumiące dźwięk kwadratowe
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Kształt: | Prostokąt/dostosowany |
Panel akustyczny wykonany z tkaniny prostokątny Panel absorbujący dźwięk
| Kształt: | prostokąt |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Funkcja: | Wysoka absorpcja dźwięku |
Płyty dźwiękowe prostokątne z poliestru, akustyczne, lekkie, ognioodporne, absorbujące dźwięk
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
9mm 12mm włókna poliestrowe PET akustyczne ściany i sufity Panele dźwiękoszczelne dla kina domowego
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Nowoczesne sterowanie dźwiękiem Panele akustyczne sześciokątne do salonów mieszkalnych
| Aplikacje mieszkaniowe: | Panele te idealnie nadają się do kina domowego, salonów lub domowych biur, gdzie ważna jest zarówno |
|---|---|
| Przestrzenie komercyjne: | W biurach, salach konferencyjnych, restauracjach i kawiarniach panele te redukują zakłócenia hałasow |
| Gwarancja: | 3 lata |
Płyty rozdzielcze pomieszczeń akustycznych z filtru poliestrowego PET Przenośne ściany rozdzielcze biurowe przeciwdźwiękowe
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420*1220 mm |
Niestandardowy PET Felt Hexagon Akustyczny Panel Absorpcja dźwięku I Dekoracja ścian
| Materiał: | Włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Orzecznictwo: | ISO/SGS |
drewniany paneł dźwiękoszczelny wykonany z włókien poliestrowych i desek drewnianych, o działaniu dźwiękoszczelnym przekraczającym 90%.
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |
Ekologiczna tkanina Panel akustyczny Tkanina poliestrowa włókna szklane wełna Do sali konferencyjnej
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Lekki panel akustyczny z tkaniny ekologicznie odporny na ogień B1
| Wielkość: | 1200 * 600 mm / dostosowane |
|---|---|
| Kolor tkaniny: | różne |
| Kluczowe cechy: | Doskonałe pochłanianie dźwięku, ognioodporność, izolacja termiczna, odporność na wilgoć, konstrukcja |


