Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ polyester square sound panels ] mecz 115 produkty.
Płyty dźwiękowe owinięte z włókien poliestrowych
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Samoprzylepne płyty ścienne z włókien poliestrowych w kształcie sześciokąta
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Kształt: | Prostokąt/runda/sześciokąt/dostosowany |
9mm Eco Friendly PET Panel akustyczny z włókien poliestrowych do biura
| nazwisko: | Panel ścienny PET wchłaniający dźwięk |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Wybierz z naszej tabeli kolorów |
DIY Dekoracja ścian z włókien poliestrowych
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
12 mm Panele absorbujące dźwięk Gęste panele akustyczne Echo Reducing Noise Panele dźwiękowe Panele studyjne do podkładki Panele akustyczne do ścian i sufitów
| nazwisko: | Panel akustyczny z filcu PET |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
Ognioodporna 100% poliestrowa płyta dźwiękochłonna Sprzedaż hurtowa paneli dźwiękochłonnych ściennych Filcowa płyta pochłaniająca dźwięk PET Panele akustyczne
| Styl projektowania: | Współczesny |
|---|---|
| Typ krawędzi: | Fatled |
| Rozmiar panelu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
Ekologiczne panele akustyczne z włókna poliestrowego do nowoczesnego wystroju wnętrz, samoprzylepne PET
| nazwa: | Panel akustyczny z filcu PET |
|---|---|
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
Panele akustyczne kwadratowe biurowe Panele ścienne z włókien poliestrowych 3D
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Współczesne PET kwadratowe panele akustyczne płyty pochłaniające dźwięk z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty akustyczne z włókien poliestrowych PET, kwadratowe, hamujące hałas, dźwiękoodporne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |


