Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ polyester fiber square acoustic wall panels ] mecz 84 produkty.
Panele ścienne akustyczne z włókien poliestrowych 3D Panele dźwiękoodporne do biura
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
Panele akustyczne kwadratowe biurowe Panele ścienne z włókien poliestrowych 3D
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty ścienne z włókien poliestrowych wchłaniające dźwięk izolacja dźwiękowa PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Samoprzylepne płyty ścienne z włókien poliestrowych w kształcie sześciokąta
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Kształt: | Prostokąt/runda/sześciokąt/dostosowany |
Absorpcja dźwięku DIY PET Akustyczny panel ścienny Isolacja dźwięku włókna poliestrowe do biura kinowego
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Wielkość: | 2420*1220/1200*600 mm, inny rozmiar |
9mm 12mm włókna poliestrowe PET akustyczne ściany i sufity Panele dźwiękoszczelne dla kina domowego
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Panel akustyczny z włókien poliestrowych, absorbujący dźwięk, izolacja akustyczna, panele ścienne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Nowoczesny PET dźwiękoszczelny 3D akustyczny panel ścienny z artystycznymi kształtami
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty ścienne akustyczne PET owinięte tkaniną Hotel
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Płyty ścienne z filtru tkaniny ognioodporne Płyty ścienne akustyczne
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


