Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ polyester fiber square acoustic wall panels ] mecz 84 produkty.
Producent na zamówienie Akustyczny panel z tkaniny, wełna poliestrowa, panele dźwiękochłonne do siłowni
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
PET Akustyczne Panele Anulujące Hałas Panele ścienne Absorpcji Dźwięku Felt 1650gsm 1800gsm
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Akustyczna PET Panel ścienny absorbujący dźwięk Panel akustyczny izolacyjny
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Panel ścienny owinięty tkaniną Płyty akustyczne z włókna szklane do profesjonalnych rozwiązań kontroli dźwięku
| Tworzywo: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200 * 600 mm, 600 * 300 mm lub inny rozmiar |
| grubość: | 25/50mm, inna grubość |
Panel akustyczny owinięty tkaniną Panel ścienny wewnętrzny Włókno szklane do kina Dom Hotelowy profesjonalny system sterowania dźwiękiem
| Tworzywo: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200 * 600 mm, 600 * 300 mm lub inny rozmiar |
| grubość: | 25/30/50 mm |
9mm PET Panele ścienne dźwiękoodporne Panele akustyczne z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/klasa a |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
Standardy europejskie 2440 * 1220mm Płyty ścienne dźwiękoszczelne z poliestru PET Płyty dźwiękoodporne akustyczne
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
Odporne na ogień, przyjazne dla środowiska, kwadratowe panele akustyczne, absorpcje hałasu, płyty przeciwdźwiękowe
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
Zrecykling PET Panele akustyczne z filcu Płyty pochłaniające dźwięk Płyty pochłaniające ściany Płyty pochłaniające sufit
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Gęstość: | 12 mm, inna grubość |
Miękkie dekoracyjne akustyczne panele dźwiękowe szlachetne tkaniny owinięte panele ścienne do kontroli hałasu
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |


