Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ polyester fiber square acoustic wall panels ] mecz 84 produkty.
Ognioodporna 100% poliestrowa płyta dźwiękochłonna Sprzedaż hurtowa paneli dźwiękochłonnych ściennych Filcowa płyta pochłaniająca dźwięk PET Panele akustyczne
| Styl projektowania: | Współczesny |
|---|---|
| Typ krawędzi: | Fatled |
| Rozmiar panelu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
drewniany paneł dźwiękoszczelny wykonany z włókien poliestrowych i desek drewnianych, o działaniu dźwiękoszczelnym przekraczającym 90%.
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |
Płyty absorbujące dźwięk z włókien poliestrowych, materiał dźwiękoszczelny, studio nagraniowe, płaszcz poliestrowy opalany, sufit, płyta ścienna
| Styl projektowania: | Współczesny |
|---|---|
| Typ krawędzi: | Fatled |
| Rozmiar panelu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
Płyta akustyczna o niskim częstotliwości widma z bardzo skutecznym wchłanianiem dźwięku
| Odporność na ogień: | Brak/B1/A1 |
|---|---|
| Cechy: | Wysoce efektywne pochłanianie dźwięku |
| ognioodporny: | Silna odporność na płomień |
9mm 12mm Akustyczne płyty z PET Filc Isolacja dźwiękowa Dekoracja ściana Płata do nagrywania
| nazwisko: | Panel ścienny PET wchłaniający dźwięk |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Panele akustyczne PET Dekoracyjne izolacje akustyczne Panele ścienne absorpcyjne dźwięku
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
ROHS ISO certyfikowane akustyczne drewniane panele sztabkowe Absorpcja dźwięku
| Kluczowe cechy: | Doskonałe pochłanianie dźwięku, ognioodporność, izolacja termiczna, odporność na wilgoć, konstrukcja |
|---|---|
| Opcje pokrowca z tkaniny: | 36 |
| Wielkość: | 1200 * 600 mm / dostosowane |
Zastosowany 1200x600mm tkanina Panel akustyczny Absorpcja dźwięku Ognioodporny
| Kształt: | prostokąt |
|---|---|
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
| Wielkość: | 1200 * 600 mm / dostosowane |
Panel akustyczny wykonany z tkaniny prostokątny Panel absorbujący dźwięk
| Kształt: | prostokąt |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Funkcja: | Wysoka absorpcja dźwięku |
Wysokiej gęstości tkaniny owinięte panele dźwiękowe Płyty izolacyjne dźwiękowe akustyczne do ścian
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |


