Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ pet polyester fiber soundproof panel ] mecz 118 produkty.
Panel dźwiękoodporny z włókien poliestrowych PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
DIY Dekoracja ścian z włókien poliestrowych
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Chiny Producent bezpośrednia hurtowa płyty ścienne z włókien poliestrowych
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Sprzedaż hurtowa artykułów dekoracyjnych China Made Polyester Fiber Soundproof Wall Boards and Wood Slat Acoustic Panels
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Płyty ścienne dźwiękoodporne z włókien poliestrowych Płyty ścienne z drewna Płyty akustyczne do dekoracji wnętrza
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Płyty ścienne z włókien poliestrowych i panele akustyczne z drewna
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Włókno poliestrowe Panele akustyczne Panele ścienne Dekoracja wnętrz
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Płyty dźwiękowe PET kwadratowe z recyklingu
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
Płyty absorbujące dźwięk z włókien poliestrowych, materiał dźwiękoszczelny, studio nagraniowe, płaszcz poliestrowy opalany, sufit, płyta ścienna
| Styl projektowania: | Współczesny |
|---|---|
| Typ krawędzi: | Fatled |
| Rozmiar panelu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
Płyty akustyczne z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |


