Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ pet polyester fiber soundproof panel ] mecz 118 produkty.
Płyty ścienne akustyczne PET owinięte tkaniną Hotel
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Nowoczesne panele akustyczne 60*60CM 6 szt. Dekoracyjne panele ścienne dźwiękochłonne do hotelu, nagrań, studia domowego i biura
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Służba: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty akustyczne PET ścienne wysokiej gęstości Płyty tłumiące dźwięk kwadratowe
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Kształt: | Prostokąt/dostosowany |
Zindywidualizowane PET Okrągłe panele akustyczne Płyty dźwiękoodporne dla ścian i sufitów
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
100% PET Panel Akustyczny Wydajność pokrycia Panel Akustyczny Filtowy Rozmiar Niestandardowy Kolor
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
PET kwadratowe panele akustyczne dźwiękoszczelne panele ścienne z filcu akustycznego do biura domowego
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
9mm 12mm Akustyczne płyty z PET Filc Isolacja dźwiękowa Dekoracja ściana Płata do nagrywania
| nazwisko: | Panel ścienny PET wchłaniający dźwięk |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Karty światowe z poliestru
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Płyty akustyczne PET 9mm akustyczny heksagon do pokrycia ścian i dekoracji
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Opcje dekoracyjne: | Bogata i kolorowa tkanina dekoracyjna o różnych kolorach do wyboru |
Płyty ścienne z filtru tkaniny ognioodporne Płyty ścienne akustyczne
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


