Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ pet polyester fiber soundproof panel ] mecz 118 produkty.
PET Hexagon Dekoracyjne płytki ścienne akustyczne Płyty akustyczne z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty dźwiękoodporne dźwiękoodporne akustyczne z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
Akustyczna PET Panel ścienny absorbujący dźwięk Panel akustyczny izolacyjny
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Płyty ścienne dźwiękoszczelne z włókien poliestrowych Płyty dźwiękowe z drewna do dekoracji wnętrz
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
12 mm Dekoracyjne wnętrza dla zwierząt domowych Felt Polyester Włókno akustyczne Panele dźwiękoszczelne sześciokątne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Wyrzeźbione PET Panele akustyczne zależne od hałasu Panele izolacyjne dźwiękowe z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
Płyty ścienne z włókien poliestrowych wchłaniające dźwięk izolacja dźwiękowa PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Kolorowe płaskie, dźwiękoodporne panele akustyczne PET, ognioodporne, panele dźwiękoodporne dla studio
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Odporne na ogień zawieszone sześciokątne panele akustyczne Panele dźwiękoodporne do biura Apartament hotelowy
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Panele akustyczne kwadratowe biurowe Panele ścienne z włókien poliestrowych 3D
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |


