Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ pet acoustic sound proof panels ] mecz 76 produkty.
Nowoczesny, ekologiczny panel ścienny PET do dekoracji hotelu, izolacja akustyczna, odporny na wilgoć do sypialni, salonu, grafika
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Służba: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Nowoczesny projekt Panele akustyczne dźwiękoszczelne Panele ścienne z włókien poliestrowych Panele ścienne z PET Panele slatowe 90% Redukcja hałasu
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Praca: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Kino KTV Panel akustyczny z tkaniny przeciwkolizji Dekoracyjne panele ścienne absorbujące dźwięk
| Materiał: | Włókno szklane + tkanina |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Poliestrowa płyta akustyczna typu plaster miodu do samodzielnego cięcia, do dekoracji domu w salonie
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Działalność w zakresie ochrony środowiska naturalnego
| Gęstość: | 21/11/13 mm/dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | Kolor drewna |
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
Drewniana deska dźwiękoabsorbująca ostateczne rozwiązanie dla domowej sali konferencyjnej i teatru profesjonalne wyniki gwarantowane
| Kategoria produktu: | akupanel |
|---|---|
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
| Gęstość: | 21mm, inna grubość |


