Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ pet acoustic sound proof panels ] mecz 76 produkty.
Panele akustyczne PET Dekoracyjne izolacje akustyczne Panele ścienne absorpcyjne dźwięku
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Stylowe kwadratowe panele akustyczne płyty izolacyjne z włókien poliestrowych
| Odporność na ogień: | Brak/B1/A1 |
|---|---|
| Cechy: | Wysoce efektywne pochłanianie dźwięku |
| Opcje dekoracyjne: | 36 kolorów |
Samoprzylepne płyty ścienne z włókien poliestrowych w kształcie sześciokąta
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Kształt: | Prostokąt/runda/sześciokąt/dostosowany |
Nowoczesne wnętrza akustyczne Panele ścienne Akupanel Panele ścienne przeciwdźwiękowe dla hoteli
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 * 605 mm, inny rozmiar |
Panel dźwiękoodporny z włókien poliestrowych PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
Dźwiękoodporne drewno Akupanel Dźwiękoodporne Akustyczne drewno ściana sztabkowa
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Niestandardowe dźwiękoodporne drewno Akupanel Furniera Dąb Slated Wall Acoustic Panels
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płyty akustyczne z drewna
| Kolor: | Naturalny Kolor Drewna |
|---|---|
| Zastosowanie: | W pomieszczeniach |
| Pakiet: | Pudełka |
Płyty rozdzielcze pomieszczeń akustycznych z filtru poliestrowego PET Przenośne ściany rozdzielcze biurowe przeciwdźwiękowe
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420*1220 mm |
Dostosowane panele akustyczne z ciemnoszarych drewnianych listew 2400 x 605mm
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |


