Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ pet acoustic sound proof panels ] mecz 76 produkty.
Home Theater Soundproof Acoustic Slat Wall Panels Board Darmowa próbka
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Kolorowe płaskie, dźwiękoodporne panele akustyczne PET, ognioodporne, panele dźwiękoodporne dla studio
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty PET Poliester Akustyczne Płyty dźwiękowe kwadratowe Płyty dźwiękoodporne biurowe Do ścian
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Absorpcja dźwięku DIY PET Akustyczny panel ścienny Isolacja dźwięku włókna poliestrowe do biura kinowego
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Wielkość: | 2420*1220/1200*600 mm, inny rozmiar |
Nowoczesne, ekologiczne panele akustyczne PET, dwuwarstwowa płyta izolacji akustycznej z włókna poliestrowego do użytku w hotelach, projektowanie graficzne
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Praca: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Wnętrze ściany tkanina akustyczna panel błonnik szklany dekoracyjne dźwięk absorbujące panele
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Odporne na ogień, przyjazne dla środowiska, kwadratowe panele akustyczne, absorpcje hałasu, płyty przeciwdźwiękowe
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
3 Strony Fener Luxury Drew Akupanel Dźwiękoodporny Drew Slat Acoustic Wall Panels
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Dźwiękochłonny drewniany panel akustyczny z listew 13mm
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Specjalistyczny drewniany akupaneł Panel akustyczny drewniana wełna fałda Slats akupaneł
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |


