Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ office acoustic felt wall panels ] mecz 133 produkty.
2750 x 320 Akupanel Drewniane Listwy Panel Dekoracyjny Wewnętrzny Izolacja Akustyczna Ściany Do Domu
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
Akupanel Płyty dźwiękoodświetlające ściany Gładkie ustawienie Niestandardowe odpowiedzi akustyczne
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Akupanel Płyty dźwiękoodporne na ściany z drewna Bez wysiłku dopasowane dostosowane akustyczne wzory
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Akupanel drewniane panele dźwiękoodporne do ścian Szybkie dopasowanie niestandardowe innowacje akustyczne
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Doskonała izolacja termiczna 9 mm akustyczny panel z filcu zwierzęcego 1-3 kg na metr kwadratowy
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Efekt izolacji cieplnej: | Świetnie. |
| Rozmiar standardowy: | 2420 * 1220 * 9/12 mm, rozmiar niestandardowy |
Płyty akustyczne PET 9mm akustyczny heksagon do pokrycia ścian i dekoracji
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Opcje dekoracyjne: | Bogata i kolorowa tkanina dekoracyjna o różnych kolorach do wyboru |
Płyty absorbujące dźwięk z włókien poliestrowych
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Wysokiej gęstości panele akustyczne dźwiękoszczelne filtry stylowe wzory projektowe płomień odporny dekoracja ścian
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | Wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Wielkość: | 2420*1220/1200*600 mm, inny rozmiar |
Wykonane na zamówienie okrągłe płyty akustyczne z PET Felt
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Specjalnie zaprojektowane płyty absorbujące dźwięk z filtru poliestrowego PET
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


