Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ office acoustic felt wall panels ] mecz 133 produkty.
Kino KTV Panel akustyczny z tkaniny przeciwkolizji Dekoracyjne panele ścienne absorbujące dźwięk
| Materiał: | Włókno szklane + tkanina |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Panel ścienny owinięty tkaniną Płyty akustyczne z włókna szklane do profesjonalnych rozwiązań kontroli dźwięku
| Tworzywo: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200 * 600 mm, 600 * 300 mm lub inny rozmiar |
| grubość: | 25/50mm, inna grubość |
Panel akustyczny owinięty tkaniną Panel ścienny wewnętrzny Włókno szklane do kina Dom Hotelowy profesjonalny system sterowania dźwiękiem
| Tworzywo: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200 * 600 mm, 600 * 300 mm lub inny rozmiar |
| grubość: | 25/30/50 mm |
Miękkie grube tkaniny akustyczne Panele ścienne Redukcja hałasu przyjazne dla środowiska
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Tkanina Fale Skrzywione Akustyczne Panele ścienne Włókno szklane Wysoka Absorpcja dźwięku
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Miękkie dekoracyjne akustyczne panele dźwiękowe szlachetne tkaniny owinięte panele ścienne do kontroli hałasu
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Płyty ścienne akustyczne 3D dźwiękoodporne tkanina owinięta płytą absorbującą dźwięk z włókien szklanych
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Ognioodporna 100% poliestrowa płyta dźwiękochłonna Sprzedaż hurtowa paneli dźwiękochłonnych ściennych Filcowa płyta pochłaniająca dźwięk PET Panele akustyczne
| Styl projektowania: | Współczesny |
|---|---|
| Typ krawędzi: | Fatled |
| Rozmiar panelu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
Płyty absorbujące dźwięk z włókien poliestrowych, materiał dźwiękoszczelny, studio nagraniowe, płaszcz poliestrowy opalany, sufit, płyta ścienna
| Styl projektowania: | Współczesny |
|---|---|
| Typ krawędzi: | Fatled |
| Rozmiar panelu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
Płyty ścienne akustyczne sześciokątne z filtru poliestrowego Płyty dźwiękoodporne do biura
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |


