Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ office acoustic felt wall panels ] mecz 133 produkty.
Wnętrze ściany tkanina akustyczna panel błonnik szklany dekoracyjne dźwięk absorbujące panele
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
9mm 12mm Sześciokątny Panel Akustyczny Pet Felt Eco Tile Wall Sound Absorption Baffles
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Producent na zamówienie Akustyczny panel z tkaniny, wełna poliestrowa, panele dźwiękochłonne do siłowni
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
10mm Heksagonowy Panel Akustyczny Felt PET Panele Absorbujące Dźwięk Do Klasy W Biurach Domów
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Stwórz stylowe akustyczne sanktuarium z drewnianym akupanelem
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Doświadcz perfekcyjnego połączenia stylu i akustycznej absorpcji z Catilan Wood Akupanel w kosmosie
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Rozmiar: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Przekształć przestrzeń Catilan drewniany akupanel doskonała kombinacja stylu i akustycznej absorpcji
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płyty antykolisiowe wchłaniające dźwięk opóźniające ogień Płyty sztuki dźwiękoszczelne 25/50 mm
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Niestandardowy wzór PET Panel akustyczny Panel akustyczny podlegający recyklingowi Absorpcja dźwięku
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Rzeźbione, gorąco sprzedawane, dobrej jakości filcowe, dźwiękochłonne, dekoracyjne panele akustyczne PET
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |


