Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ office acoustic felt wall panels ] mecz 133 produkty.
Niestandardowe panele akustyczne z włókna PET wycinane CNC do dekoracji ścian i kontroli dźwięku
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Dekoracyjne płyty akustyczne PET rzeźbione CNC z niestandardowymi wzorami i powierzchniami 3D
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Płytkowanie 100% Płytka domowa Płytka akustyczna Płytka ścienna Płytka ścienna Płytka ścienna Płytka ścienna Płytka ścienna
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
2025 100% włókna poliestrowego Jasność mowy Zwiększona o 36 opcji
| Odporność na ogień: | Brak/B1/A1 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Panel akustyczny z filcu PET 9 mm DIY pochłaniający dźwięk płyta ścienna do KTV |
| Opcje dekoracyjne: | Bogata i kolorowa tkanina dekoracyjna o różnych kolorach do wyboru |
Panele akustyczne z włókna poliestrowego grawerowane CNC ze wzorami dekoracyjnymi do użytku na ścianach
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Dekoracyjne płyty akustyczne z włókien PET grawerowanych do wchłaniania dźwięku ścian wewnętrznych
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Drewniany akustyczny MDF kompozytowy Akupanel Dekoracja wnętrz Panel akustyczny
| Nazwa produktu: | Panel akustyczny z listew drewnianych do ścian wewnętrznych |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Grubość: | 21mm, inna grubość |
Panel akustyczny z rowkami z listew drewnianych 2400 X 600, drewniana ściana z listew
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
21mm Fabryczny bezpośredni akupaneł i PET Filtr wspierający MDF Płytka akustyczna drewniana do dekoracji ścian
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Dźwiękoszczelny drewniany panel, który może być stosowany w różnych scenariuszach, takich jak pokoje dzienne, sypialnie i szkoły.
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Rozmiar: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |


