Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ custom modern soundproofing panels ] mecz 188 produkty.
Kontrola hałasu Nowoczesny akustyczny sufitowy baffle lekkie panele z włókna szklanych dźwiękoszczelne
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Rodzaj drewnianej płyty dźwiękochłonnej, dostępnej w wielu rozmiarach do personalizacji i o doskonałym efekcie pochłaniania dźwięku
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Rozmiar: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Nowoczesne wnętrza akustyczne Panele ścienne Akupanel Panele ścienne przeciwdźwiękowe dla hoteli
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 * 605 mm, inny rozmiar |
Fabryczna sprzedaż hurtowa dźwiękochłonnych paneli akustycznych Acupanel z okleiną drewnianą, MDF, PET, listwami akustycznymi
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Niestandardowe płyty akustyczne owinięte tkaniną 1200x600mm Wchłanianie dźwięku
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
|---|---|
| Funkcja: | Wysoka absorpcja dźwięku |
| Opcje pokrowca z tkaniny: | 36 |
Audytorium Płyty akustyczne okrągłe, dźwiękoodporne, ognioodporne, akustyczne, ścienne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
PET Płyty akustyczne wykreślone do izolacji akustycznej
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
Łatwe zainstalowanie Akupanel Płyty ścienne drewniane Dostosowana izolacja akustyczna z wyższą absorpcją
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Akupanel Płyty ścienne drewniane akustyczne Dekoracja wnętrza dźwiękoszczelna Do biura domowego lub mieszkania
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
Wnętrze drewniane panele akustyczne z MDF do ścian i sufitów dźwiękoszczelnych
| Skończ.: | Fornir, melamina, PCV |
|---|---|
| Kolor: | Orzech/Dąb/Inne |
| Wielkość: | 2400/1200 * 605 mm, dostosowane |


