Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ square acoustic panels custom ] mecz 142 produkty.
Płyty z tkaniny wchłaniającej dźwięk w kinie Płyty z tkaniny wchłaniającej dźwięk w ścianach Płyty dekoracyjne przeciwdźwiękowe
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Płyty antykolisiowe wchłaniające dźwięk opóźniające ogień Płyty sztuki dźwiękoszczelne 25/50 mm
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Certyfikacja SGS MDF Akustyczny Panel Dźwiękowy ścienny Dźwiękoodświetlenie dla domowej sali konferencyjnej
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |
Drewniane panele dźwiękochłonne, które mogą być używane zarówno w sypialni, jak i w salonie
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |
drewniany paneł dźwiękoszczelny wykonany z włókien poliestrowych i desek drewnianych, o działaniu dźwiękoszczelnym przekraczającym 90%.
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |
Drewniana siatka Akupanel Autentyczna drewniana foliara wykończenia Dekoracja wnętrz Panel ścienny
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Wielkość: | 2400 * 605 mm, inny rozmiar |
| Gęstość: | 21/11/13 mm/dostosowane |
Dźwiękochłonne Panele Akustyczne Akupanel z Prawdziwym Fornirem Drewnianym i Konstrukcją MDF PET
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Bezkompromisowa jakość i kunszt: | Skrupulatnie wykonane z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły |
MDF drewno Akupanel Dźwiękoodporny Przyciągający wzrok w kolorze walnut oak veneer
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Panele akustyczne Akupanel z drewna Panel Akustik z drewna Nowoczesne wnętrze Dźwiękoszczelne panele |
| Skuteczna kontrola hałasu: | Zaprojektowane tak, aby pochłaniać dźwięk i minimalizować echa, panele te tworzą ciche i spokojne śr |
Gładki projekt drewniany Akupanel do technologii najnowocześniejszej w zakresie redukcji hałasu i kontroli odbicia
| Kategoria produktu: | akupanel |
|---|---|
| Opcje dostosowywania: | Różnorodność kształtów, rozmiarów i wykończeń dostępnych do dostosowywania |
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
Dźwiękoodchłaniająca płyta z włókien poliestrowych A1 / B1
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |


