Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ pet acoustic panel for home theater ] mecz 279 produkty.
Płyty dźwiękowe z heksagonowej foliary drewnianej Płyty ścienne dźwiękoodporne PET
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny kolor drewna/druk |
| Wielkość: | niestandardowe |
9mm 12mm Akustyczne płyty z PET Filc Isolacja dźwiękowa Dekoracja ściana Płata do nagrywania
| nazwisko: | Panel ścienny PET wchłaniający dźwięk |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Hurtowe dekoracyjne drewniane panele akustyczne z listwami z PET dla ścian i sufitów
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| ROZMIAR: | 2400 x 605 mm |
Dekoracja ściana Panele akustyczne z drewna
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny Kolor Drewna |
| Wielkość: | niestandardowe |
Zrecykling PET Panele akustyczne z filcu Płyty pochłaniające dźwięk Płyty pochłaniające ściany Płyty pochłaniające sufit
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Gęstość: | 12 mm, inna grubość |
4 sztuky drewniane płyty akustyczne stylistyczny wystrój redukcja hałasu 3D teksturowany panel do sufitu i ściany
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood, PVC |
Dekoracyjny drewniany płyta akustyczna Panel dźwięk absorbujący 240 X 60cm 4 sztuk na karton
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do Ofiice Home Wall |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+włókno poliestrowe |
| Materiał fornirowy: | Drewno techniczne |
2750 X 320 Płyty dźwiękowe Płyty dźwiękowe Płyty dźwiękowe Płyty dźwiękoodporne
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
11 mm / 13 mm elastyczne zakrzywione drewniane panele akustyczne do ściany restauracji
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Standardowa wysokość: | 2400/1200/600mm, inny rozmiar |
| Gęstość: | 11/13mm, inna grubość |
2750 x 320 Nowoczesny panel ścienny z drewnianych listew dekoracyjnych, panele akustyczne MDF do zagłówka, Akupanel do hotelu i salonu
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |


