Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ pet acoustic panel for home theater ] mecz 279 produkty.
Płyty akustyczne do redukcji hałasu PET dla domów kinowych
| Szeroka gama kolorów: | Wybierz jedną z wielu opcji kolorystycznych, aby dopasować lub kontrastować z wystrojem. Dzięki dost |
|---|---|
| Zrównoważony rozwój: | E0 |
| Wielkość: | niestandardowe |
Akupanel Akustyczny Panel drewniany Slat Akustyczny Panel Do Domów Dźwiękoodświetlenie telewizora tylna ściana
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Płyty dźwiękowe drewniane i poliestrowe Precyzyjnie wycięte krawędzie Dostępne rozmiary/kolory drewna A1/B1
| Typ: | Panel akustyczny PET |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + poliester |
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
Płyty dźwiękowe PET kwadratowe z recyklingu
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
10 mm PET Płyty akustyczne drewniane z fałderem Płyty akustyczne dekoracyjne z płytami niezawierające MDF
| Materiał: | Fornir drewniany + PET |
|---|---|
| Kolor PET: | czarny lub inny kolor |
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb lub inne kolory |
Nowoczesny dźwiękowy panel akustyczny PET drewniane płyty MDF warstwa ścienna dźwiękoszczelna
| Skończ.: | Fornir, melamina, PCV |
|---|---|
| Kolor: | Orzech/Dąb/Inne |
| Wielkość: | 2400/1200 * 605 mm, dostosowane |
Liniowe Panele Akustyczne Drewniane Szybki Montaż Dom Biuro Teatr Dekoracja Ściany
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |
Dekoracja ściana Płyty akustyczne drewniane WPET Hexagon Slat Acoustic Wall Panel
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny kolor drewna/druk |
| Wielkość: | niestandardowe |
Płyty akustyczne szesokątne ścienne PET
| Materiał: | Fornir drewniany + PET |
|---|---|
| Kolor PET: | czarny lub inny kolor |
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb lub Druk |
Płyty akustyczne z drewna orzechowego z MDF w formie słupek w ścianach i suficie
| Skończ.: | Fornir, melamina, PCV |
|---|---|
| Kolor: | Orzech/Dąb/Inne |
| Wielkość: | 2400/1200 * 605 mm, dostosowane |


