Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ pet acoustic panel for home theater ] mecz 279 produkty.
Panele akustyczne PET Dekoracyjne izolacje akustyczne Panele ścienne absorpcyjne dźwięku
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
DIY prostokąt i sześciokąt akustyczny panel ściany do dekoracji domu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Fabryczna sprzedaż hurtowa dźwiękochłonnych paneli akustycznych Acupanel z okleiną drewnianą, MDF, PET, listwami akustycznymi
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Hexagon Acoustic Wooden Slat Panels PET Hexagon Wall Panel
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Składany drewniany płytkowy akustyczny panel ścienny nowoczesny minimalistyczny płytka włóknista średniej gęstości wysoce efektywny dźwięk
| Tworzywo: | PET+fornir drewniany |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny kolor drewna |
| Rozmiar: | Dostosowane |
Nowoczesne panele dźwiękochłonne 3D z płyty pilśniowej o średniej gęstości, z litego drewna, na ściany i sufity, panele dźwiękochłonne o dużych rozmiarach, używane do paneli pochłaniających dźwięk w mieszkaniach
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Rozmiar: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Dźwiękochłonny drewniany panel akustyczny z listew 13mm
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Specjalnie zaprojektowane płyty absorbujące dźwięk z filtru poliestrowego PET
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Fabryka drewnianych paneli 3D stworzyła doskonały efekt dźwiękowy i arcydzieło projektowe
| Tworzywo: | PET+fornir drewniany |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny kolor drewna |
| Rozmiar: | Dostosowane |
Panel ścienny pochłaniający dźwięk z rowkami w kształcie litery V, z okleiną drewnopodobną PVC, trójkątny, z możliwością personalizacji grafiki
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |


