Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ pet acoustic panel for home theater ] mecz 279 produkty.
21 mm drewniany płyta akustyczna z PET i fałder Akupanel do biura domu
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 2400*605 |
| Gęstość: | 21 mm/11 mm/13 mm |
Termotransferowe, spersonalizowane panele akustyczne PET, drukowane w wysokiej rozdzielczości, panele akustyczne, globalny łańcuch dostaw
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Dostosowany obraz: | Potrzebujesz zdjęcia w wysokiej rozdzielczości |
Nowoczesny, ekologiczny panel ścienny PET do dekoracji hotelu, izolacja akustyczna, odporny na wilgoć do sypialni, salonu, grafika
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Służba: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Nowoczesny design dwuwarstwowy poliestrowy panel akustyczny Ścianka dźwiękochłonna dekoracyjne panele PET Slat do hoteli
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Praca: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty ścienne akustyczne PET owinięte tkaniną Hotel
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Nowoczesne panele akustyczne 60*60CM 6 szt. Dekoracyjne panele ścienne dźwiękochłonne do hotelu, nagrań, studia domowego i biura
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Służba: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Kino KTV Panel akustyczny z tkaniny przeciwkolizji Dekoracyjne panele ścienne absorbujące dźwięk
| Materiał: | Włókno szklane + tkanina |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Włókno poliestrowe Dekoracyjne Panele akustyczne sześciokątne do ścian Absorpcja dźwięku
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Przestrzenie komercyjne: | W biurach, salach konferencyjnych, restauracjach i kawiarniach panele te redukują zakłócenia hałasow |
PET drewniane akustyczne panele ścienne MDF
| Skończ.: | Fornir, melamina, PCV |
|---|---|
| Kolor: | Orzech/Dąb/Inne |
| Wielkość: | 2400/1200 * 605 mm, dostosowane |
Płyty ścienne dźwiękowe z drewna premium do użytku domowego i biurowego
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |


