Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels pet ] mecz 368 produkty.
1200 X 600 Tkanina Akustyczny Panel ścienny Klejcze Włókno Szklane Absorbujące Dźwięk Tkanina pokryta
| Materiał: | Tkanina+włókno szklane |
|---|---|
| Size: | 1200x600mm |
| Gęstość: | 25/50 mm |
Drewniane panele dźwiękochłonne, które mogą być używane zarówno w sypialni, jak i w salonie
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |
drewniany paneł dźwiękoszczelny wykonany z włókien poliestrowych i desek drewnianych, o działaniu dźwiękoszczelnym przekraczającym 90%.
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |
Płyty antykolisiowe wchłaniające dźwięk opóźniające ogień Płyty sztuki dźwiękoszczelne 25/50 mm
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Nowoczesny akustyczny drewniany paneł okładkowy Akupanel PET
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Oferty B2B Ekskluzywne PVC Drewniane Akupanel Akustyczne Panele ścienne Klasa E0 Ochrona środowiska Dźwiękoszczelność
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Nowoczesny design Drewniana listwa MDF PET Materiał dźwiękochłonny Hotelowa płyta pochłaniająca dźwięk
| Nazwa produktu: | Panel akustyczny z listew drewnianych do ścian wewnętrznych |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
Drewniany akustyczny MDF kompozytowy Akupanel Dekoracja wnętrz Panel akustyczny
| Nazwa produktu: | Panel akustyczny z listew drewnianych do ścian wewnętrznych |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Grubość: | 21mm, inna grubość |
Ulepszanie Projektów Domowych / Sala Konferencyjna / Wyciszenie Teatru Akupanel Drewniane Panele Akustyczne
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Chiny Standardowa Fabryka Rozsądna Cena Drewniane Akustyczne Panele ścienne
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |


