Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels pet ] mecz 368 produkty.
Dźwiękoodświetlenie Dąb Akustyczne Panele Dekoracja ściana Wnętrze Z Współczynnikiem Absorpcji Dźwięku 0,86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
PVC Finery MDF PET Wooden Grille Akustyczny panel ścienny z światłami Różne opcje
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Płyty ścienne akustyczne PVC Finery MDF PET dźwiękoszczelne Laminate
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Dźwiękochłonne Panele Akustyczne Akupanel z Prawdziwym Fornirem Drewnianym i Konstrukcją MDF PET
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Bezkompromisowa jakość i kunszt: | Skrupulatnie wykonane z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły |
Akustyczne drewniane panele ścienne do domowych sal konferencyjnych i teatrów
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Działalność w zakresie ochrony środowiska naturalnego
| Gęstość: | 21/11/13 mm/dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | Kolor drewna |
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
Skrzyżowany falisty drewniany pas absorbujący dźwięk Panel Dekoracja wnętrz
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
Certyfikacja SGS MDF Akustyczny Panel Dźwiękowy ścienny Dźwiękoodświetlenie dla domowej sali konferencyjnej
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |
Płyty dźwiękoodporne sześciokątne w kolorze surowego drewna z folią PVC
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Płyty ścienne z filtru tkaniny ognioodporne Płyty ścienne akustyczne
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


