Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ hexagon customized acoustic panels ] mecz 92 produkty.
Wysoki NRC ≥ 0,85 Panel akustyczny z poliestru do redukcji hałasu E1
| Rozmiar: | 2420*1220 mm |
|---|---|
| Grubość: | 9/12/15 mm |
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
Panel akustyczny wykonany z tkaniny prostokątny Panel absorbujący dźwięk
| Kształt: | prostokąt |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Funkcja: | Wysoka absorpcja dźwięku |
Lekki panel akustyczny z tkaniny ekologicznie odporny na ogień B1
| Wielkość: | 1200 * 600 mm / dostosowane |
|---|---|
| Kolor tkaniny: | różne |
| Kluczowe cechy: | Doskonałe pochłanianie dźwięku, ognioodporność, izolacja termiczna, odporność na wilgoć, konstrukcja |
10 mm PET Płyty akustyczne drewniane z fałderem Płyty akustyczne dekoracyjne z płytami niezawierające MDF
| Materiał: | Fornir drewniany + PET |
|---|---|
| Kolor PET: | czarny lub inny kolor |
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb lub inne kolory |
Kompozytowe płyty akustyczne z drewna PET dla sypialni hotelowych
| Materiał: | Fornir drewniany + PET |
|---|---|
| Kolor PET: | czarny lub inny kolor |
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb lub Druk |
10 mm PET Płyty akustyczne drewniane z fałderem Slat Composite Acoustic Wall Panel No MDF
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny kolor drewna/druk |
| Wielkość: | niestandardowe |
Nowoczesne, ekologiczne panele akustyczne PET, dwuwarstwowa płyta izolacji akustycznej z włókna poliestrowego do użytku w hotelach, projektowanie graficzne
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Praca: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Panele akustyczne z listew z włókna poliestrowego vs panele akustyczne z listew drewnianych
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Praca: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
PET Slat Acoustic Panels Vs AKUPANEL
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Praca: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Nowoczesny projekt Panele akustyczne dźwiękoszczelne Panele ścienne z włókien poliestrowych Panele ścienne z PET Panele slatowe 90% Redukcja hałasu
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Praca: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |


