Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ fire resistant fabric ] mecz 55 produkty.
Ciche Komfortowe Rozwiązanie 0,9 Nrc Panel akustyczny dla zwierząt domowych
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
0.85 Średni współczynnik pochłaniania dźwięku
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Miękka płyta dźwiękochłonna z włókna szklanego z funkcją ognioodporności i efektem izolacji akustycznej powyżej 90%
| Elastyczność: | A |
|---|---|
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
| Tworzywo: | PET+MDF |
Sześciokątny Akupanel dźwiękoszczelny płyty włókniste średniej gęstości płyty ścienne z fajerów drewnianych płyty dźwiękoszczelne producent dźwiękoszczelności
| Elastyczność: | A |
|---|---|
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
| Tworzywo: | PET+MDF |
Materiał PET ma doskonałe właściwości ognioodporne. Metoda montażu jest wygodna i pozwala na dostosowanie wzorów.
| Elastyczność: | A |
|---|---|
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
| Tworzywo: | PET+MDF |
Płyty ścienne z drewna akustycznego prostokątnego 25 mm z ochroną środowiska E1
| Usługa: | OEM/ODM |
|---|---|
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
| Tkanina trudnopalna: | Brak/B1 |
Płytki ognioodporne klasy A
| Szerokość: | 1550mm, inna szerokość |
|---|---|
| gęstość: | 450 g/m² |
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
Płyty antykolisiowe wchłaniające dźwięk opóźniające ogień Płyty sztuki dźwiękoszczelne 25/50 mm
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Wnętrze Strop Felt Akustyczne Baffle Absorbujące Dźwięk Akustyczne Płyty ścienne z włókna szklanego
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Nowoczesny PET dźwiękoszczelny 3D akustyczny panel ścienny z artystycznymi kształtami
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |


