Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ felt sound absorption wall panel 1800gsm ] mecz 42 produkty.
Standardy europejskie 2440 * 1220mm Płyty ścienne dźwiękoszczelne z poliestru PET Płyty dźwiękoodporne akustyczne
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
9mm 12mm Akustyczne płyty z PET Filc Isolacja dźwiękowa Dekoracja ściana Płata do nagrywania
| nazwisko: | Panel ścienny PET wchłaniający dźwięk |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Płyty ścienne z włókien poliestrowych
| nazwisko: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Nowoczesny design 9mm rzeźbiony panel ścienny z filcu akustycznego PET do biura i hotelu
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Niestandardowy wzór PET Panel akustyczny Panel akustyczny podlegający recyklingowi Absorpcja dźwięku
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Rzeźbione, gorąco sprzedawane, dobrej jakości filcowe, dźwiękochłonne, dekoracyjne panele akustyczne PET
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
9mm Eco Friendly PET Panel akustyczny z włókien poliestrowych do biura
| nazwisko: | Panel ścienny PET wchłaniający dźwięk |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Wybierz z naszej tabeli kolorów |
Doskonała izolacja termiczna 9 mm akustyczny panel z filcu zwierzęcego 1-3 kg na metr kwadratowy
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Efekt izolacji cieplnej: | Świetnie. |
| Rozmiar standardowy: | 2420 * 1220 * 9/12 mm, rozmiar niestandardowy |
PET 9mm samoprzylepne kwadratowe panele akustyczne dźwiękoszczelne panele akustyczne z włókien feltrowych
| Odporność na ogień: | Brak/B1/A1 |
|---|---|
| Cechy: | Wysoce efektywne pochłanianie dźwięku |
| Opcje dekoracyjne: | 36 kolorów |
Wysokiej gęstości panele akustyczne dźwiękoszczelne filtry stylowe wzory projektowe płomień odporny dekoracja ścian
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | Wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Wielkość: | 2420*1220/1200*600 mm, inny rozmiar |


