Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels pet ] mecz 368 produkty.
Hexagon Acoustic Wooden Slat Panels PET Hexagon Wall Panel
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Nowoczesne, ekologiczne panele akustyczne PET, dwuwarstwowa płyta izolacji akustycznej z włókna poliestrowego do użytku w hotelach, projektowanie graficzne
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Praca: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Dostawca paneli akustycznych filcowych o wysokiej skuteczności pochłaniania dźwięku, 100% panel akustyczny PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| USŁUGA: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
10 mm PET Płyty akustyczne drewniane z fałderem Płyty akustyczne dekoracyjne z płytami niezawierające MDF
| Materiał: | Fornir drewniany + PET |
|---|---|
| Kolor PET: | czarny lub inny kolor |
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb lub inne kolory |
PET 9mm samoprzylepne kwadratowe panele akustyczne dźwiękoszczelne panele akustyczne z włókien feltrowych
| Odporność na ogień: | Brak/B1/A1 |
|---|---|
| Cechy: | Wysoce efektywne pochłanianie dźwięku |
| Opcje dekoracyjne: | 36 kolorów |
PET Płyty akustyczne wykreślone do izolacji akustycznej
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
Współczesne PET kwadratowe panele akustyczne płyty pochłaniające dźwięk z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
OEM Panel akustyczny dźwiękoszczelny Panele izolacyjne akustyczne z włókien poliestrowych PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 2420 * 1220 * 9/12 mm, rozmiar niestandardowy |
| Kolor: | 36 opcji |
Stylowe kwadratowe panele akustyczne płyty izolacyjne z włókien poliestrowych
| Odporność na ogień: | Brak/B1/A1 |
|---|---|
| Cechy: | Wysoce efektywne pochłanianie dźwięku |
| Opcje dekoracyjne: | 36 kolorów |
Płyty dźwiękowe PET kwadratowe z recyklingu
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |


