Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels pet ] mecz 368 produkty.
240 X 60 Cm Płyty akustyczne z drewna Fabryka Produkcja Biuro ściana PET Absorpcja dźwięku
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |
Nowoczesny dźwiękowy panel akustyczny PET drewniane płyty MDF warstwa ścienna dźwiękoszczelna
| Skończ.: | Fornir, melamina, PCV |
|---|---|
| Kolor: | Orzech/Dąb/Inne |
| Wielkość: | 2400/1200 * 605 mm, dostosowane |
Fabrycznie konfigurowalne drewniane panele akustyczne ścienne PET z drewnianym wykończeniem dekoracyjnym
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |
Płyty akustyczne kwadratowe anulujące hałas Płyty akustyczne absorbujące dźwięk z PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
10 mm PET Płyty akustyczne drewniane z fałderem Slat Composite Acoustic Wall Panel No MDF
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny kolor drewna/druk |
| Wielkość: | niestandardowe |
Płytka ścienna bez MDF
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny Kolor Drewna |
| Wielkość: | niestandardowe |
PET Wooden Veneer Lekkie panele akustyczne Panele ścienne pochłaniające dźwięk bez MDF
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny Kolor Drewna |
| Wielkość: | niestandardowe |
Wyrzeźbione PET Panele akustyczne zależne od hałasu Panele izolacyjne dźwiękowe z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
Standardy europejskie 2440 * 1220mm Płyty ścienne dźwiękoszczelne z poliestru PET Płyty dźwiękoodporne akustyczne
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
Zindywidualizowane PET Okrągłe panele akustyczne Płyty dźwiękoodporne dla ścian i sufitów
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |


