Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ acoustic decorative panel ] mecz 356 produkty.
Nowoczesny design Drewniana listwa MDF PET Materiał dźwiękochłonny Hotelowa płyta pochłaniająca dźwięk
| Nazwa produktu: | Panel akustyczny z listew drewnianych do ścian wewnętrznych |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
Bezpieczna, przyjazna dla środowiska, poziom ochrony środowiska E1 PET, płytka wchłaniająca dźwięk dla zdrowia i dobrostanu
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Płyty absorbujące dźwięk z włókien poliestrowych
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Zmniejszenie hałasu Strop zamontowany dźwiękowe baffle dźwiękoszczelne płyty z włókien szklanych
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
2400 x 605 mm drewniany akupanel dostosowywalny do domowej sali konferencyjnej
| Apelacja okleiną drewnianą: | Fornir drewniany wykańcza wzory słojów |
|---|---|
| Specyfikacja: | ISO/ROHS |
| Wielkość: | 2400 * 605 / Dostosowane |
Dźwiękoodchłaniająca płyta z włókien poliestrowych A1 / B1
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |


