Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ 9mm sound aborbing wall board ] mecz 5 produkty.
PET Felt kwadratowe panele akustyczne 9mm dźwięk wchłaniający tablicę ścienną dla KTV
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 2420 * 1220 * 9/12 mm, rozmiar niestandardowy |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyta akustyczna o niskim częstotliwości widma z bardzo skutecznym wchłanianiem dźwięku
| Odporność na ogień: | Brak/B1/A1 |
|---|---|
| Cechy: | Wysoce efektywne pochłanianie dźwięku |
| ognioodporny: | Silna odporność na płomień |
Doskonała izolacja termiczna 9 mm akustyczny panel z filcu zwierzęcego 1-3 kg na metr kwadratowy
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Efekt izolacji cieplnej: | Świetnie. |
| Rozmiar standardowy: | 2420 * 1220 * 9/12 mm, rozmiar niestandardowy |
Wysoce skuteczny panel ścienny akustyczny w zakresie absorpcji dźwięku w celu poprawy wydajności widma niskiej częstotliwości
| Rozmiar standardowy: | 2420 * 1220 * 9/12 mm, rozmiar niestandardowy |
|---|---|
| gęstość: | 1800 g/m² |
| Efekt izolacji cieplnej: | Świetnie. |
2025 100% włókna poliestrowego Jasność mowy Zwiększona o 36 opcji
| Odporność na ogień: | Brak/B1/A1 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Panel akustyczny z filcu PET 9 mm DIY pochłaniający dźwięk płyta ścienna do KTV |
| Opcje dekoracyjne: | Bogata i kolorowa tkanina dekoracyjna o różnych kolorach do wyboru |
1


